ABSOLVENT ELEKTROTECHNIKY (30 - 35.000 KČ)

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

Vystudovali jste SŠ nebo VŠ se zaměřením na elektrotechniku? Chcete se podílet na vývoji, denně spolupracovat s výrobou a stát se součástí týmu mezinárodní firmy, kde je možnost i cestování do zahraničí? Zašlete nám svůj životopis! Firma zabývající se výrobou elektroniky do automobilů přijme kolegu nebo kolegyni na pozici: ABSOLVENT ELEKTROTECHNIKY (30-35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • spolupráce na návrhu testovacích zařízeních
  • technická podpora při řešení složitějších problémů
  • úprava stávajících zařízení a podpora oddělení údržby
  • komunikace napříč projektovým týmem

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ se zaměřením na elektrotechniku
  • znalost elektro dokumentace
  • vyhlášku č. 50/1978 Sb. §5
  • angličtinu na komunikativní úrovni
  • nadšence do elektra a elektrotechniky

Co nabízíme?

  • zázemí nadnárodní společnosti
  • moderní pracovní prostředí
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • flexibilní pracovní dobu
  • pozice je vhodná pro muže i ženy
  • místo výkonu práce: Praha - východ