PROJEKTANT - ELEKTRO

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Hledáte práci v oblasti projektování elektrotechnických zařízení? Láká Vás práce na nových projektech? Pokud ano, přihlaste do výběrového řízení na pozici: PROJEKTANT - ELEKTRO

Pracovní náplň

  • tvorba projektové dokumentace
  • tvorba podkladů pro rozpočty
  • spolupráce na realizaci projektů
  • specifikace materiálu pro zakázku a její zadání do systému
  • tvorba potřebných technických podkladů
  • cestování k zákazníkům

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ elektrotechnického směru (výhodou slaboproudá elektrotechnika)
  • praxi na podobné pozici
  • znalost projekčních SW
  • vyhlášku 50 § 8 a 10
  • kreativitu, schopnost práce v týmu i samostatně

Co nabízíme?

  • možnost podílet se na nových projektech
  • pružnou pracovní dobu
  • odpovídající mzdu včetně bonusů
  • týden dovolené nvíc
  • nástup možný ihned

  • místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!