ELEKTROINŽENÝR - ABSOLVENT

Neaktivní nabídka

27000 - 35000 Kč

Máte vystudovanou VŠ v oboru elektro, nebo se chystáte studium dokončit? Hledáte práci, kde získáte praxi v moderním výrobním prostředí a budete moct využít anglický jazyk? Pak reagujte právě teď! Špičková mezinárodní výrobní společnost na Mikulovsku přijme kolegu na pozici: ELEKTROINŽENÝR - ABSOLVENT (27 - 35 000,- Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • spolupráce při modernizacích a opravách strojů
  • práce na projektech zlepšování výroby z pohledu elektrotechniky
  • hledání úspor a nových řešení
  • podpora kolegů na jejich projektech
  • tvorba statistik, analýz a hlášení

Co požadujeme?

  • VŠ v oboru elektrotechniky (možnost získat vyhlášku 50)
  • praxi v sériové výrobě velkou výhodou
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • organizační schopnosti a aktivní řešení úkolů
  • logické uvažování, schopnost zvládat stres

Co nabízíme?

  • přátelské pracovní prostředí
  • příspěvek na dojíždění a jazykové kurzy
  • pružná pracovní doba, za přesčasy volno
  • dotované stravování, cafeterie
  • firemní akce (team buildingy, soutěže atd.)
  • místo výkonu práce:Mikulovsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu electro@acjobs.cz.