PROCESNÍ TECHNIK ELEKTRO

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

Rozumíte výrobním procesům a strojům ve výrobě a máte platnou vyhlášku 50, §6? Poohlížíte se po zaměstnání, kde budete kombinovat práci v kanceláři s prací v provozu? Máte zkušenosti s LEAN, neustálým zlepšováním či zaváděním nových výrob? Potom pozice PROCESNÍ TECHNIK ELEKTRO v okrese Břeclav čeká právě na Vás! Špičková mezinárodní výrobní společnost přijme nového kolegu na pozici: PROCESNÍ TECHNIK ELEKTRO (30-35.000,- Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • práce na projektech zlepšování výroby
  • zodpovědnost za organizaci Kaizen
  • hledání úspor a nových řešení
  • podpora kolegů na jejich projektech
  • spolupráce při opravách a modernizacích strojů
  • tvorba statistik, analýz a reportů

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání, vyhlášku 50, §6
  • praxi v elektrotechnice/výrobě/procesním inženýrství
  • znalost výrobního prostředí
  • anglický jazyk velkou výhodou
  • znalost LEAN

Co nabízíme?

  • moderní a přátelské pracovní prostředí
  • příspěvek na dojíždění, jazykové kurzy
  • pružná pracovní doba a vlastní organizace práce
  • závodní stravování, cafeterie
  • firemní akce (team buildingy, soutěže atd.)
  • místo výkonu práce: okr. Břeclav

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu electro@acjobs.cz.