PROJEKTANT ELEKTRO

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

Hledáte novou pracovní výzvu a chtěli byste uplatnit svoje zkušenosti v oblasti projektování a konstrukce? Rádi byste řešili projekty od začátku až do konce? Orientujete se v oblasti průmyslové automatizace a chcete pracovat pro moderní a perspektivní společnost? Zaujala Vás pozice PROJEKTANT ELEKTRO ve Zlínském kraji? Pak je tato pozice právě pro Vás! Perspektivní, stabilní společnost hledá právě kolegu/ kolegyni na pozici: PROJEKTANT ELEKTRO (45 – 55.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Kompletní vedení projektů v oblasti automatizace
  • Návrh a zpracovávání HW pro stroje a zařízení
  • Technický dohled v místě provozu a ve výrobě
  • Vedení projekčního týmu a komunikace se zákazníky
  • Občasné cestování v rámci projektu

Co požadujeme?

  • VŠ/ SŠ elektrotechnické zaměření
  • Zkušenosti s projektováním/ konstrukcí min. 2 roky
  • Platnou vyhlášku č. 50/78 Sb. min. § 6
  • Anglický jazyk na min. na základní úrovni
  • Vůdčí a organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • Různorodou a odpovědnou práci ve perspektivní společnosti
  • Možnost profesního a osobního rozvoje
  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Další odborné a jazykové vzdělávání
  • Příspěvky na stravování
  • Místo výkonu práce: Zlínský kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu electro@acjobs.cz.