PROJEKTANT ELEKTRO - JUNIOR

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

Máte vzdělání elektrotechnického směru a vyhlášku č. 50/78 Sb. § 6? Rádi byste pracovali na pozici, kde budete řešit zakázky od začátku až do konce? Zajímají Vás projekty v oblasti průmyslové automatizace? Láká Vás pozice PROJEKTANT ELEKTRO – JUNIOR ve Zlínském kraji? Pak nám zašlete Váš životopis! Stabilní, elektrotechnická společnost hledá právě kolegu/ kolegyni na pozici: PROJEKTANT ELEKTRO – JUNIOR (30 – 45.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Práce na projektech v oblasti automatizace
  • Technická konzultace a dohled v místě provozu
  • Návrh a zpracovávání HW pro stroje a zařízení
  • Komunikace se zákazníky a s kolegy během projektu
  • Občasné cestování do místa provozu

Co požadujeme?

  • VŠ/ SŠ elektrotechnického směru
  • Praxi v elektrotechnice min. 1 rok
  • Platnou vyhlášku č. 50/78 Sb. § 6
  • Anglický jazyk min. na základní úrovni
  • Výborné organizační schopnosti a ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • Zajímavou a odpovědnou práci ve stabilní společnosti
  • Možnost vlastní seberealizace
  • Motivační mzdové ohodnocení
  • Další odborné a jazykové vzdělávání
  • Příspěvky na stravování
  • Místo výkonu práce: Zlínský kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu electro@acjobs.cz.