ELEKTROMECHANIK

Neaktivní nabídka

20000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomoucký kraj

Máte zkušenosti jako elektromechanik, elektrotechnik či elektrikář? Není pro Vás problém pracovat ve třísměnném provozu? Máte potřebnou kvalifikaci a osvědčení dle vyhlášky 50/1978 Sb., §6? Pak pro Vás máme nabídku v renomované zahraniční společnosti (výroba +/- 100 zaměstnanců). Zašlete nám Váš životopis na pozici: ELEKTORMECHANIK (20.000 – 25.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Mechanická a elektrická údržba jednoúčelových strojů a linek
  • Řešení provozních závad, prevence závad
  • Podílení se na opravách i po mechanické, hydraulické či pneumatické stránce
  • Práce s technickou dokumentací

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání v oblasti elektro
  • Min. vyhlášku 50/1978 Sb., §6
  • Praxi s elektroúdržbou ve výrobě
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu

Co nabízíme?

  • Mzdu až 25.000 Kč + bonusy
  • Stravenky
  • Závodní jídelnu
  • Telefon + tarif
  • Poukazy na sportovní aktivity
  • Hrazené pojištění
  • Lokalita: Okres Prostějov