ZÁVODNÍ LÉKAŘ

Máte atestaci ze všeobecného praktického lékařství nebo pracovního lékařství a hledáte prostor pro další uplatnění? Rádi byste pracovali pro spolehlivého zaměstnavatele, který Vám nabídne moderní a příjemné pracovní prostředí i adekvátní ohodnocení a další zajímavé benefity? Pokud je pro Vás tato příležitost zajímavá, rádi Vám pozice více představíme, napište nám! ZÁVODNÍ LÉKAŘ

Pracovní náplň

  • preventivní prohlídky v rámci pracovně-lékařské zdravotní péče
  • hodnocení vlivu prostředí na zdraví zaměstnanců
  • podpora ochrany zdraví při práci

Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání v oboru všeobecné praktické lékařství nebo pracovní lékařství
  • zájem o působení na pozici lékaře pracovně-lékařských služeb
  • znalost anglického jazyka na mírně pokročilé úrovni

Co nabízíme?

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • kvalitně vybavenou ordinaci
  • možnost zkráceného úvazku
  • místo výkonu práce: Ústecký kraj