MANAŽER KVALITY - CHOMUTOV

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Chomutov

Hledáte práci na Chomutovsku na pozici MANAŽER KVALITY? Hovoříte anglickým jazykem a rádi byste využili svých zkušeností ve společnosti zabývající se strojírenskou výrobou? Pak hledáme právě Vás! Stabilní mezinárodní výrobní společnost z oblasti strojírenské výroby hledá nového pracovníka na pozici: MANAŽER KVALITY

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za řízení kvality v celém podniku
  • vedení oddělení kvality (cca 10 lidí)
  • řízení kvality dodavatelů, zákazníků a kvality výroby
  • nastavování procesů a postupů při kontrole kvality
  • podílení se na strategii společnosti jako člen managementu
  • přímá odpovědnost řediteli společnosti

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • praxi v oblasti kvality na vedoucí pozici min. 2 roky
  • znalost systémů managementu kvality
  • anglický jazyk na dobré úrovní (budete se účastnit zahraničních auditů)

Co nabízíme?

  • automobil pro soukromé účely
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování
  • možnost osobního rozvoje a seberealizace
  • velice důkladné zaškolení
  • podporu při relokaci

  • místo výkonu práce: Chomutov