INŽENÝR KVALITY - SYSTÉM ŘÍZENÍ KVALITY

Neaktivní nabídka

38000 - 43000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Labem

Máte alespoň 1 rok praxi v oblasti kvality? Jste tvořivý člověk s technickým vzděláním? Hovoříte anglickým jazykem a hledáte zaměstnání v mezinárodní společnosti? Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Pracovní náplň

  • Nastavení systému řízení kvality
  • Zajišťování zákaznických reklamací a komunikace se zákazníky
  • Příprava kontrolních plánů, auditů
  • Spolupráce na tvorbě katalogu vad

Co požadujeme?

  • Samostatnou komunikativní osobnost s praxí alespoň 1 rok v oblasti výrobní kvality
  • Znalost nástrojů kvality
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni (denní komunikace)

Co nabízíme?

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Dlouhodobou práci v uznávané mezinárodní společnosti
  • Příjemný kolektiv
  • 5 týdnů dovolené
  • Řadu školení a profesní růst

  • Lokalita: Ústí nad Labem