TECHNICKO - OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

Zajímáte se o technologii CNC strojů a preferujete cesotvat v rámci zaměstnání? Hledáte různorodé a zajímavé pracovní uplatnění ve společnosti, která je špičkou ve svém oboru? Zaujala Vás pozice TECHNICKO – OBCHODNÍ ZÁSTUPCE v Jihomoravském kraji? Pak je tato pozice právě pro Vás! Významná, perspektivní společnost hledá právě kolegu/ kolegyni na pozici: TECHNICKO – OBCHODNÍ ZÁSTUPCE (30 - 40.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Prodej CNC strojů a podpora pro zákazníky
  • Vyhledávání klientů a zpracovávání nabídek
  • Specifikace požadavků a podmínek s klienty
  • Spolupráce s obchodním oddělením
  • Občasné cestování po České Republice

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání, nejlépe technického směru
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Praxi na obdobné pozici velmi vítáme
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Ochotu cestovat, aktivní přístup k práci

Co nabízíme?

  • Různorodou a zajímavou náplň práce ve stabilní společnosti
  • Služební automobil i pro soukromé účely
  • Možnost vlastní seberealizace a organizace času
  • Možnost profesního a osobního rozvoje
  • Jazykové a další odborné vzdělávání
  • Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu electro@acjobs.cz.