VEDOUCÍ PROVOZNÍHO ODDĚLENÍ

Neaktivní nabídka

65000 - 70000 Kč

Hledáte příležitost kde uplatnit své organizační a vůdčí schopnosti? Máte zkušenosti s vedením týmu o velikosti 100 lidí? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Mezinárodní, světově uznávaná společnost v oblasti automotive hledá vedoucího na pozici: VEDOUCÍ PROVOZNÍHO ODDĚLENÍ (65 – 70.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Vedení, motivace a hodnocení podřízených
  • Vedení týmu lidí z výroby (strojaři, montážníci, apod.)
  • Vedení týmu o velikosti cca 100 lidí
  • Optimalizace výrobních procesů a plánů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Anglický/německý jazyk na komunikativní úrovni
  • Zkušenosti z výroby min. 5 let
  • Zkušenosti s vedením a motivováním podřízených
  • Zodpovědnost, samostatnost, vůdčí typ

Co nabízíme?

  • 13. plat, odměny dle hospodářského výsledku
  • 5 týdnu dovolené
  • Příspěvek na stravování, vzdělávání
  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Místo výkonu: Nymburk

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.