ABSOLVENTI S TECHNICKÝM ZAMĚŘENÍM

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

Vystudoval jsi VŠ s technickým zaměřením a hledáš uplatnění ve strojírenství, automotive či elektro průmyslu? Láká tě mezinárodní pracovní prostředí? Domluvíš se anglicky nebo německy? Jsi to ty, koho hledáme! A máš-li kamárada, kterého doporučíš a my ho obsadíme, dostaneš 3.000 Kč na ruku. PIŠ a VOLEJ!

Pracovní náplň

  • Práce v konstrukci
  • Práce v technologii
  • Práce v kvalitě
  • LEAN metodika

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického zaměření
  • Komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny
  • Ochotu se učit
  • Orientaci v MS Office
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Zázemí silných a stabilních společností
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Možnost ubytování či příspěvků na přestěhování
  • Dovolenou navíc
  • Příspěvky na stravování či penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce: okres Trutnov, okres Jičín, okres Pardubice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.