ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK s AJ, NJ, FJ, HOLANDŠTINOU

Neaktivní nabídka

21000 - 26000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Chcete pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti? Máte zkušenosti z oblasti administrativy a hledáte práci v Plzni? Chcete v práci využívat své jazykové znalosti? Pak tu máme příležitost právě pro Vás! Významná mezinárodní výrobní společnost hledá vhodného kandidáta na pozici: ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK s AJ, NJ, FJ, HOLANDŠTINOU

Pracovní náplň

  • Zadávání dat do systému
  • Řešení zákaznických požadavků – telefonicky, písemně
  • Zadávání objednávek v systému, fakturace, reklamace
  • Práce s interní databází
  • Vytváření reportů

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • Znalost jednoho z uvedených jazyků na pokročilé úrovni
  • Pokročilou znalost MS Office (především Excel)
  • Orientaci na potřeby zákazníka, schopnost zvládat stresové situace
  • Zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost

Co nabízíme?

  • Práci v mezinárodním prostředí v centru Plzně
  • Jazykové kurzy, občerstvení na pracovišti
  • Zaškolení a následné další odborné vzdělávání
  • Flexibilní pracovní dobu, týden dovolené navíc

  • Místo výkonu práce: Plzeň