MANAŽER KVALITY - AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Vsetín

Máte zkušenosti s vedením týmu pracovníků a domluvíte se anglicky? Ovládáte systém kvality v automotive a chtěli byste v tomto pokračovat v mezinárodní společnosti? Pak čtěte dále. Mezinárodní společnost, působící v automotive, hledá kandidáta na pozici: MANAŽER KVALITY - AUTOMOTIVE

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za vedení úseku kvality
  • zodpovědnost za vytváření a optimalizaci procesů managementu kvality
  • plánování, provádění a vyhodnocování interních i externích auditů
  • aktivní komunikace se zahraničními dodavateli a zákazníky
  • zodpovědnost za vedení týmu inženýrů a kontrolorů kvality
  • spolupráce při tvorbě interních směrnic a norem
  • zavádění moderních/nových metod a nástrojů řízení kvality

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání - technické / strojírenské
  • praxi ve výrobní automotive společnosti na úseku kvality
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka (aktivní/denní užití)
  • znalost nástrojů kvality (PPAP, APQP, FMEA) a ISO norem (TS 16 949, 9001)
  • zkušenosti s vedením pracovníků

Co nabízíme?

  • možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání
  • pružnou pracovní dobu, týden dovolené navíc
  • příspěvky na stravování a penzijní připojištění
  • finanční bonusy
  • možnost nástupu IHNED

  • místo výkonu práce: okres Vsetín

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.