ELEKTRIKÁŘ - SILNOPROUD

20000 - 25000 Kč

Vystudoval jsi SŠ, obor elektro a hledáš společnost, ve které můžeš nastartovat svoji karéru? Máš platnou elektro vyhlášku č. 50 a technika je tvoje hobby? Chceš pracovat na jednu směnu ve společnosti, která si váží svých zaměstnanců? Pošli mi svůj životopis a staň se součástí týmu výnamné strojírenské společnosti, která hledá posilu na pozici: ELEKTRIKÁŘ - SILNOPROUD

Technologický lídr v oboru – chceš s nimi tvořit nové produkty?

Pracovní náplň

  • Elektro montáže a oživování strojů
  • Provádění elektroinstalací na strojích
  • Práce se SW i HW
  • Práce s technickou dokumentací

Co požadujeme?

  • SOU, SŠ vzdělání v oboru elektro
  • Vyhlášku č. 50/1978 Sb., min. §5
  • Zkušenosti s instalací SW
  • Technické znalosti

Co nabízíme?

  • Dvousměnný provoz (8h)
  • 13. mdzu
  • Týden dovolené navíc
  • Jazykové kurzy
  • Vzdělávání

  • Místo výkonu práce: Kuřim

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.

Doporučení inzerátu