R&D SPECIALISTA – PAPÍRENSTVÍ

Neaktivní nabídka

od 33000 Kč

Můžete nabídnout zkušenosti z papírenského průmyslu? Dokážete si svou práci dobře zorganizovat a hledáte pracovní příležitost, která Vám dá větší prostor pro odborný i osobní růst? Chcete se uplatnit v oblasti výzkumu a vývoje a přispět tak k dalšímu rozvoji úspěšné mezinárodní výrobní společnosti? Ano? Tak neváhejte a napište nám! Máme pro Vás nabídku, která se neodmítá! R&D SPECIALISTA – PAPÍRENSTVÍ (OD 33 000 Kč)

Pracovní náplň

  • práce na výzkumu a vývoji nových druhů papíru
  • zpracování související dokumentace
  • tvorba návrhu pro zlepšování procesů
  • optimalizace procesů ve výrobě
  • komunikace s dalšími odděleními

Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání v oblasti papírenství či chemie
  • praxi z papírenského průmyslu PODMÍNKOU
  • zkušenosti s oblastí výzkumu a vývoje
  • znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni
  • komunikativnost a chuť neustále se posouvat

Co nabízíme?

  • perspektivní pracovní uplatnění v oblasti papírenství
  • finanční ohodnocení odpovídající praxi a zkušenostem
  • 5 týdnů dovolené + příspěvky na rekreaci a volný čas
  • závodní stravování, různé firemní akce v průběhu roku
  • pružnou pracovní dobu dle Vašich potřeb
  • místo výkonu práce: Ústecký kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu kariera@acjobs.cz.