TECHNOLOG PROCESU ODPAŘOVÁNÍ

Neaktivní nabídka

od 30000 Kč

Máte znalost výrobních technologií v chemickém průmyslu? Orientujete se v procesu odpařování a rádi byste se v této oblasti uplatnili? Jste komunikativní a ovládáte angličtinu alespoň na mírně pokročilé úrovni? Chcete být součástí týmu silného hráče na trhu? Ano? V tom případě bychom Vám rádi nabídli možnost účastnit se výběrového řízení v úspěšné mezinárodní výrobní společnosti, která hledá odborníky jako Vy! TECHNOLOG PROCESU ODPAŘOVÁNÍ (OD 30.000,-Kč)

Pracovní náplň

  • řízení technologických procesů odpařování ve výrobě
  • příprava a řízení technologických odstávek
  • optimalizace a vylepšení stávajících technologií
  • spolupráce v rámci investičních projektů
  • zodpovědnost a řízení týmu pracovníků

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání chemického nebo technického směru
  • zkušenosti s technologiemi v chemické výrobě
  • aktivní znalost chemie materiálů PODMÍNKOU
  • znalost anglického jazyka na mírně pokročilé úrovni
  • flexibilitu, nadšení a proaktivní přístup k práci

Co nabízíme?

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • flexibilní pracovní dobu
  • velký prostor pro odborný růst
  • mimořádné odměny a prémie
  • místo výkonu práce: Ústecký kraj, Litoměřicko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz.