ÚDRŽBÁŘ STROJŮ

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

Jste manuálně zručný a baví Vás leccos opravit? Nevadí Vám práce ve směnném provozu? Hledáte stabilního zaměstnavatele, který si váží svých zaměstnanců? Pokud ANO, tak nám zašlete svůj životopis! Úspěšná výrobní společnost hledá nového zaměstnance na pozici: ÚDRŽBÁŘ STROJŮ (25 - 30.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Preventivní údržba strojů
  • Diagnostika a opravy závad na strojích a zařízeních
  • Vedení záznamů o zjištěných závadách a opravách
  • Spolupráce s ostatními odděleními

Co požadujeme?

  • SŠ/SOU vzdělání technického směru
  • Kladný vztah k práci a ochotu pracovat na směny
  • Praxi na obdobné pozici výhodou
  • Svářečský průkaz - výhodou
  • Ochotu držet jeden týden v měsíci pohotovost

Co nabízíme?

  • Práci ve stabilní společnosti
  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvky na stravování a dopravu
  • Prémie
  • Místo výkonu práce: Mělnicko