LABVIEW PROGRAMÁTOR

Neaktivní nabídka

45000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Baví Vás vývoj v LabVIEW a chtěli byste proniknout do světa železniční dopravy? Chcete mluvit anglicky a své zkušenosti uplatnit v dynamické společnosti?? Pokud ano, tak neváhejte a zašlete nám Váš životopis ještě dnes!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Návrh a vývoj aplikací v LabVIEW
  • Optimalizace a implementace změn aplikací
  • Tvorba dokumentace a testování
  • Spolupráce s ostatními developery

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • základní zkušenosti s vývojem v LabVIEW
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Znalost síťových protokolů TCP/IP výhodou

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • Pružná pracovní doba
  • Široké možnosti vzdělávání
  • Příspěvky na dopravu, penzijní připojištění
  • Prémie atd.

  • Lokalita: Praha – Běchovice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.