MANAŽER LABORATOŘÍ

Máte vzdělání chemického směru? Jste důslední, pečliví a umíte se prosadit? Je Vám prostředí laboratoří a kontroly kvality blízké? Tak na nic nečekejte a napište nám, máme pro Vás báječnou pracovní příležitost! Výrobní společnost hledá do svých řad kolegu/kolegyni na pozici: MANAŽER LABORATOŘÍ

Pracovní náplň

  • dohled nad chodem laboratoří
  • vedení týmu laboratorních techniků
  • zodpovědnost za správnost procesů a kvalitu práce
  • metodické řízení chodu laboratoře a zpracování dokumentace
  • komunikace se zákazníky a ostatními manažery

Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání, ideálně chemického směru
  • zkušenosti z chemické laboratoře PODMÍNKOU
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • manažerské zkušenosti, samostatný a zodpovědný přístup
  • uživatelskou znalost práce na PC

Co nabízíme?

  • perspektivní pracovní uplatnění
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvky na stravování
  • místo pracoviště: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu kariera@acjobs.cz.