FINANČNÍ CONTROLLER

mzdové ohodnocení

Olomouc

Máte controlling jako koníček? Jste sebevědomá, energická osobnost, která ví, že bez pořádku v číslech je společnost v problémech? Máte v controllingu alespoň 2 roky zkušeností a hledáte nové výzvy? Tak se zkuste přihlásit do tohoto výběrového řízení a staňte se součástí společnosti, která Vám dá možnost karirérního růstu na pozici FINANČNÍ CONTROLLER

Pracovní náplň

  • Zpracování měsíčních a ročních účetních závěrek
  • Zpracování daňových přiznání a výkazů pro státní správu
  • tvorba a aktualizace firemních postupů a metodika
  • Tvorba reportů a ad hoc analýz dle požadavků managementu
  • Tvorba budgetu a forecastingu a jejich pravidelná aktualizace
  • Dohled nad finančními procesy ve společnosti

Co požadujeme?

  • Praxi v oblasti ekonomiky a financí - controlling
  • Velmi dobrou znalost účetních postupů a daňové legislativy
  • Znalost Anglického jazyka - pravidelná denní komunikace s centrálou a kolegy s dalších zemí
  • Znalost IFRS standardů
  • Nadstandardní uživatelskou znalost MS EXCEL
  • Pečlivost, přesnost a vlastní iniciativu

Co nabízíme?

  • zázemí nadnárodní společnosti a odpovídající platové ohodnocení
  • roční bonusy závislé na výsledcích hospodaření
  • 5 týdnů dovolené
  • plně hrazené obědy a občerstvení na pracovišti
  • zaměstnanecké slevy na firemní výrobky
  • mobilní telefon se zvýhodněným tarifem i pro členy rodiny

  • místo výkonu zaměstnání Olomouc

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu finance@acjobs.cz.