TECHNICAL WRITER/DOKUMENTARISTA

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jste tvůrce technické dokumentace nejen v českém, ale i v anglickém jazyce? Jsme prima parta, co hledá někoho, kdo odpoví ANO a obohatí tak naš softwarový tým.

Pracovní náplň

  • vytváření technické dokumentace, i v anglickém jazyce
  • podíl na návrhu uživatelského prostředí
  • možnost testování aplikací
  • spolupráce s ostatními členy vývojového týmu

Co požadujeme?

  • výbornou úroveň tvorby textu v anglickém jazyce
  • zkušenost s návrhem uživatelského prostředí výhodou
  • zkušenost s tvorbou technické dokumentace výhodou
  • dobré analytické myšlení

Co nabízíme?

  • 13. a 14. plat + zajímavé finanční ohodnocení
  • stravenky, penzijní připojištění
  • firemní jazykové vzdělávání
  • flexibilní pracovní doba

  • Místo výkonu práce: Praha - Nové Butovice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.