VEDOUCÍ PROJEKTŮ S AJ

Neaktivní nabídka

65000 - 85000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Máte dobré komunikační schopnosti a přirozenou autoritu? Projektový management je oblast, která Vás baví a ve které se chcete i nadále realizovat? Zvládáte ve své práci bez obtíží komunikovat anglicky? Pak jste to Vy, koho na pozici VEDOUCÍ PROJEKTŮ S AJ v jižní části Jihomoravského kraje hledáme! Úspěšná výrobní společnost s nadnárodní působností hledá do svého týmu kolegu na pozici: VEDOUCÍ PROJEKTŮ S AJ (65-85.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • řízení projektů pro zahraniční zákazníky
  • koordinace a dohled nad projekty
  • vedení pracovníků v rámci projektu
  • spolupráce napříč odděleními
  • pravidelný reporting vedení firmy

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání (technika výhodou)
  • praxi na podobné pozici ve výrobní firmě
  • pokročilou znalost angličtiny (němčina výhodou)
  • dobré komunikační a prezentační schopnosti
  • samostatnost, přirozenou autoritu

Co nabízíme?

  • zázemí rostoucí nadnárodní společnosti
  • příležitost k osobnímu rozvoji a vzdělávání
  • závodní stravování, dovolenou navíc
  • flexibilní pracovní dobu, kurzy jazyka
  • místo výkonu práce: jižní část Jihomoravského kraje