SPECIALISTA PLÁNOVÁNÍ

Neaktivní nabídka

25000 - 33000 Kč

Chcete pracovat pro perspektivní společnost, která si váží svých zaměstnanců a poskytuje jim nadstandardní benefity? Jste komunikativní, máte analytické myšlení a máte zkušenost s plánováním výroby? Chcete při práci využívat anglický jazyk? Pokud ano, tak mi pošlete svůj životopis! Perspektivní společnost podnikající v textilním průmyslu hledá nového kolegu či kolegyni na pozici: SPECIALISTA PLÁNOVÁNÍ (25-33.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Sledování a koordinování plánů zásob
  • Plánování výroby
  • Optimalizace a nastavování procesů
  • Odpovědnost za náklady a rozpočet
  • Hlídání a koordinace skladových zásob

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxi s vedením výroby/skladových zásob
  • Středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • Znalost práce v MS Excel
  • Milou a přátelskou povahu

Co nabízíme?

  • Férové jednání a přátelský přístup
  • Adekvátní mzdové ohodnocení
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Mobilní telefon, notebook
  • Po zaučení občasná možnost práce formou home office

  • Místo výkonu práce: Zlín

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.