PROJEKTOVÝ NÁKUPČÍ s AJ

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

Máte zkušenosti z nákupu, které byste rád/a zúročil/a v jedné z významných společností v České republice? Komunikujete bez problémů anglicky? Chcete mít jistoty a být součástí stabilní společnosti? Zašlete mi svůj životopis a staňte se posilou týmu, který nyní hledá parťáka na pozici: PROJEKTOVÝ NÁKUPČÍ s AJ (35-40.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za svěřený program
  • Spolupráce s výrobou a nákupem
  • Zajišťování potřeb při zavádění nových i stávajících programů
  • Reportování o stavu nákupu
  • Zajišťování dodavatelů
  • Tvorba kapacitních a cenových studií

Co požadujeme?

  • Zkušenosti z nákupu, nejlépe ze strojírenství
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Orientaci v oblasti projektového řízení
  • Odolnost vůči stresu, aktivní přístup

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Jazykové kurzy
  • Podnikové stravování
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Kariérní růst

  • Místo výkonu práce: Praha-východ