BUSINESS CONSULTANT - CRM

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zkušenosti a znalost CRM řešení a SQL databází? Zajímají Vás vnitrofiremní procesy? Láká Vás mezinárodní pracovní prostředí? Máte analytické a logické myšlení? Mluvíte velmi dobře anglicky? Pak hledáme přímo Vás! BUSINESS CONSULTANT - CRM

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Analýza a návrh změn pro interního zákazníka
  • Testování nově vytvářených funkcionalit
  • Tvorba a údržba SQL reportovacích služeb, tvorba SQL reportů
  • Konzultace procesů zejména v rámci ITIL framework
  • Spolupráce s týmem vývojářů

Co požadujeme?

  • IT nebo ekonomické vzdělání
  • Zkušenosti se CRM systémy (výhodou znalost Microsoft Dynamics CRM)
  • Dobrou znalost SQL
  • Pokročilou znalost angličtiny (každodenní užití)
  • Komunikativnost
  • Všeobecné znalosti IT a IT organizace
  • Ochotu pracovat v mezinárodním prostředí a virtuálních týmech

Co nabízíme?

  • Mobilní telefon, notebook
  • Zázemí úspěšné nadnárodní společnosti
  • Osobní rozvoj a kariérní růst
  • Set zaměstnaneckých benefitů
  • Mladý a dynamický kolektiv
  • Flexibilní pracovní dobu

  • Místo výkonu práce: Brno