ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO OBCHODNÍHO DOMU ČR

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

Máte zkušenosti s pozicí Vedoucího obchodního domu ideálně v nábytkářském odvětví? Nevadí Vám dlouhodobé pobyty (i více měsíců v roce) na různých místech v České republice dle aktuálních potřeb společnosti? Pak je tato pozice určena právě Vám!! Nadnárodní společnost s dlouholetou působností i na českém trhu hledá posilu do svého týmu na pozici: ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO OBCHODNÍHO DOMU ČR (40-55.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • zastupování Vedoucích obchodních domů po celé ČR (v případě jejich neplánovaného odchodu, dlouhodobé nemoci apod.)
  • dočasné vedení obchodního domu v průměru vždy min. po dobu 2-3 měsíců, než se zaučí nový Vedoucí prodejny
  • vedení většího týmu zaměstnanců dané prodejny
  • zodpovědnost za dosahování obchodních výsledků
  • zodpovědnost za vzhled prodejny a nabídku sortimentu
  • administrativní činnosti spojené s prodejem
  • pravidelný reporting
  • v případě, že aktuálně není potřeba zajišťovat zástup Vedoucího prodejny na některé z poboček společnosti v ČR, je místem výkonu práce sídlo společnosti v Praze

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti z maloobchodu a s vedením většího týmu lidí podmínkou
  • ochotu několik měsíců v roce pobývat v určené lokalitě v rámci České republiky (větší města jako např. Brno, Ostrava, Liberec apod.)
  • znalost německého jazyku výhodou
  • znalost MS Office
  • komunikativnost, samostatnost, flexibilitu, ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • zázemí nadnárodní společnosti s dlouholetou působností na trhu
  • mzdové podmínky dle dosavadních zkušeností
  • auto i k soukromým účelům
  • příspěvek na stravování
  • slevy na výrobky společnosti
  • odborné školení a další vzdělání
  • zajištění dlouhodobého ubytování v případě vyslání zaměstnance mimo centrálu v Praze
  • nástup možný IHNED (případně dle domluvy)
  • místo výkonu práce: v sídle společnosti v Praze, dle potřeb vyslání na několik měsíců na pobočky ve vybraných městech v České republice