FRONT-END VÝVOJÁŘ

Neaktivní nabídka

25000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Zlínský kraj

Zajímáte se o front-end vývoj a máte znalost JavaScriptu? Láká Vás vývoj webových aplikací v AngularJS? Jste schopný číst anglicky psanou technickou dokumentaci? Pak jste přesně tím, koho hledáme!

Pracovní náplň

  • Vývoj webových aplikací (JavaScript, AngularJS)
  • Responzivní design aplikací (optimalizace)
  • Spolupráce s back-end týmem
  • Podílení se na návrhu designu aplikací

Co požadujeme?

  • Znalost technologií JavaScript, HTML5 a CSS3
  • Proaktivitu, entuziasmus a týmového ducha
  • Zájem o práci s frameworkem AngularJS
  • Výhodou zkušenost s buildovacími nástroji a UX

Co nabízíme?

  • Pružnou pracovní dobu
  • Motivační systém dovolené
  • Čerstvé ovoce na pracovišti
  • Stravování ve firmě
  • Vzdělávací kurzy a certifikace
  • Společenské a sportovní akce
  • Možnost dojíždění na kole

  • Místo výkonu práce: Zlínský kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.