PHP PROGRAMÁTOR

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno

Máte zkušenosti s PHP programováním? Rádi byste se ve své práci dále rozvíjeli? Chcete pracovat na velkých projektech a dále se profesně vzdělávat? Pak je tato nabídka určena právě Vám! PHP PROGRAMÁTOR

Reagujte! Budete mezi prvními.
Správná trefa! Pokud se chcete věnovat oblasti vývoje, tato společnost je pro Vás to pravé!

Pracovní náplň

  • Programování webových aplikací
  • Práce při návrhu aplikací
  • Účast na větších webových projektech
  • Komunikace a práce v kolektivu

Co požadujeme?

  • Pokročilá znalost PHP
  • Zkušenosti s objektově orientovaným programováním
  • Dobrá znalost JavaScript (jQuery, AJAX, JSON)
  • Zkušenost se Zend frameworkem výhodou
  • Schopnost a ochota dále se vzdělávat

Co nabízíme?

  • Možnost odborného vzdělávání a profesního růstu
  • Flexibilní pracovní doba
  • Teambuildingové akce
  • Jazykové kurzy
  • K dispozici notebook
  • Stravenky
  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi.