INŽENÝR PROJEKTOVÉ KVALITY

Hovoříte bez problémů anglicky a chcete cizí jazyk využívat i v zaměstnání? Rád byste byl součástí perspektivní společnosti a rozvíjel se na pozici INŽENÝR PROJEKTOVÉ KVALITY na Vysočině? Jste zodpovědný, zkušený v oblasti kvality a máte rád nové výzvy? Pokud ano, tak neváhejte a zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní úspěšná výrobní společnost hledá nového kandidáta na pozici INŽENÝR PROJEKTOVÉ KVALITY

Pracovní náplň

  • Kompletní správa projektové kvality
  • Prevence vad a následná kontrola projektu
  • Využívání nástrojů kvality
  • Plnění zákaznických potřeb a norem
  • Občasné cestování, reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Min. 2 roky praxe na pozici inženýra kvality
  • Praxi v automobilovém průmyslu (výhodou)
  • Zkušenost s kvalitou projektů vítána

Co nabízíme?

  • Zázemí úspěšné společnosti
  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Pestrou motivační škálu benefitů
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost růstu a rozvoje

  • Místo výkonu práce: Vysočina