CUSTOMER QUALITY ENGINEER

Hledáte příležitost pro svůj profesní růst a zajímáte se o oblast kvality? Máte v této oblasti již nějakou praxi a ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni? Jste komunikativní člověk a týmový hráč? Pak neváhejte, zašlete nám Váš životopis a pojďte pracovat na pozici CUSTOMER QUALITY ENGINEER na Vysočině! Významná společnost působící v automobilovém průmyslu rozšiřuje svůj tým o pozici: CUSTOMER QUALITY ENGINEER

Pracovní náplň

  • řešení zákaznických reklamací
  • operativní řešení problémů v kvalitě
  • zajištění spokojenosti zákazníků
  • zodpovědnost za databázi reklamací
  • pravidelná komunikace se zákazníky

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • orientaci v oblasti kvality
  • komunikativní znalost angličtiny
  • ochotu učit se
  • samostatnost a technické myšlení

Co nabízíme?

  • práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • možnost profesního i osobního růstu
  • 13. mzda, dovolenou navíc
  • závodní stravování, penzijní připojištění
  • široká škála firemních benefitů
  • místo výkonu práce: Vysočina