TECHNIK ELEKTRO

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-jih

Máte dokončenou střední nebo vysokou školu zaměřenou na elektro? Vyznáte se v elektrotechnických normách a máte také zkušenosti s oblastí silnoproudé elektrotechniky? Máte vyhlášku č. 50/78 Sb. Podle §6? Hledáte novou pracovní příležitost, kde budete moci využít své znalosti a dovednosti? Pak jste kandidát, kterého hledáme! Mezinárodní společnost se stabilním postavením, hledá posilu na pozici: TECHNIK ELEKTRO

Pracovní náplň

  • technická podpora zákazníků
  • podílení se na vývoji přístrojů
  • údržba elektrotechnických zařízení
  • komunikace se zákazníky
  • práce s technickou dokumentací

Co požadujeme?

  • minimálně středoškolské vzdělání zaměřené na obor elektro
  • anglický nebo německý jazyk alespoň na mírně pokročilé úrovni
  • vyhlášku č. 50/78 Sb. §6
  • orientaci v oblasti silnoproudé elektrotechniky
  • zkušenosti z obdobné pozice

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • roční prémie
  • příspěvky na závodní stravování
  • příjemné a přátelské pracovní prostředí
  • místo výkonu práce: okres Plzeň-jih

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.