ODBORNÝ PROCESNÍ TECHNIK

Neaktivní nabídka

od 35000 Kč

Máte zkušenosti s optimalizací výroby a působili jste na technické pozici alespoň 2 roky? Jste technicky zaměření a týmoví? Chcete se ve své profesním životě posunout dál a láká Vás nová pracovní výzva? Napište nám, dáme Vám příležitost! Mezinárodní společnost působící v oblasti zdravotnických potřeb hledá do svého týmu posilu na pozici: ODBORNÝ PROCESNÍ TECHNIK (OD 35.000,-Kč)

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za optimalizaci výrobních procesů
  • účast na provozních zkouškách nových zařízení
  • implementace inovativního rozvoje výroby
  • návrh a kontrola plánů údržby a oprav strojů
  • provádění kalibrací a validací zařízení

Co požadujeme?

  • zkušenosti z pozice technolog/procesní inženýr/technik min. 2 roky
  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
  • komunikativní znalost anglického NEBO německého jazyka
  • týmového ducha, zodpovědný a pečlivý přístup
  • uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)

Co nabízíme?

  • zajímavou práci na HPP a dobu neurčitou
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost dalšího vzdělání a rozvoje
  • místo výkonu práce: Jihomoravský kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu kariera@acjobs.cz.