MANAŽER ŠTÍHLÉ VÝROBY s AJ

Neaktivní nabídka

až 70000 Kč

Hledáte uplatnění v úspěšné mezinárodní společnosti? Máte zkušenosti s implementací systému LEAN a zeštíhlováním výroby? Chcete denně využívat anglický jazyk?

Pracovní náplň

  • Příprava, plánování a implementace principů „štíhlé výroby“
  • Koordinace procesu trvalého zlepšování a eliminace ztrát
  • Řízení projektů a projektových týmů
  • Organizace školení zaměstnanců v oblasti principů štíhlé výroby
  • Komunikace s pracovníky na podobných pozicích ostatních závodů evropské a mezinárodní skupiny
  • Nastavování a dohled nad dodržováním zavedených standardů

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ technického zaměření
  • Víceleté zkušenosti v lean managementu z mezinárodní společnosti
  • Velmi dobrou znalost AJ, NJ výhodou
  • Znalost práce na PC
  • Výborné organizační a vyjednávací schopnosti
  • Řidičský průkaz skupiny B, ochotu cestovat do zahraničí

Co nabízíme?

  • Příjemné pracovní prostředí v úspěšné nadnárodní společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost cestova do zahraničí
  • Jazykové kurzy
  • Pracoviště na Teplicku

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.