QUALITY MANAGER

Máte technické vzdělání a praxi na vedoucí pozici v kvalitě? Domluvíte se anglicky, jste ochotný cestovat a disponujete organizačními schopnostmi? Hledáte novou profesní výzvu a láká Vás na pozici QUALITY MANAGER na pobočkách v Brně a na Hodonínsku? Pak nám zašlete Váš životopis! Česká výrobní společnost působící na mezinárodním trhu hledá kandidáty na pozici: QUALITY MANAGER

Pracovní náplň

  • řízení úseku kvality (vstupní, mezioperační a výstupní kontrola)
  • plánování a realizace interních i externích auditů
  • provádění analýz problémů, navrhování nápravných opatření
  • správa dokumentace, nastavení standardů kvality
  • tvorba kontrolních plánů, řízení reklamací
  • tuzemské i zahraniční služební cesty

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • praxi na vedoucí pozici v kvalitě
  • komunikativní znalost angličtiny
  • odbornou znalost nástrojů kvality
  • samostatnost, ochotu cestovat
  • flexibilitu, spolehlivost

Co nabízíme?

  • zajímavou práci v úspěšné výrobní společnosti
  • služební auto i k osobním účelům
  • odborné vzdělávání, jazykové kurzy
  • smlouvu na dobu neurčitou, pružnou pracovní dobu
  • příspěvek na stravování a penzijní připojištění
  • místo výkonu práce: Brno/Hodonínsko