MANAŽER KVALITY s AJ

Neaktivní nabídka

55000 - 80000 Kč

Máte technické vzdělání a zkušenosti na vedoucí pozici v kvalitě? Jste technicky zdatný člověk hovořící anglickým jazykem, disponujete organizačními schopnostmi a ochotou cestovat? Hledáte novou profesní výzvu a láká Vás na pozici MANAŽER KVALITY s AJ na pobočkách v Brně a na Hodonínsku? Pak jste to právě VY, koho hledáme! Česká výrobní společnost působící v oblasti energetického průmyslu hledá kandidáty na pozici: MANAŽER KVALITY s AJ (55-80.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • řízení vstupní, mezioperační a výstupní kvality
  • plánování interních i externích auditů, realizace externích auditů
  • provádění analýz a hodnocení ukazatelů kvality
  • správa dokumentace, řízení reklamací
  • navrhování a realizace nápravných opatření
  • komunikace s dodavateli i zákazníky
  • tuzemské i zahraniční služební cesty

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • praxi na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • zkušenosti s vedením podřízených pracovníků
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • odbornou znalost nástrojů kvality
  • spolehlivost, ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • zajímavou práci v úspěšné výrobní společnosti
  • služební auto i k osobním účelům
  • odborné vzdělávání, jazykové kurzy
  • smlouvu na dobu neurčitou, pružnou pracovní dobu
  • příspěvek na stravování a penzijní připojištění
  • místo výkonu práce: Brno/Hodonínsko