TECHNOLOG - Z DÍLNY DO KANCELÁŘE

Neaktivní nabídka

18000 - 25000 Kč

Vyznáte se dobře v oblasti třískového obrábění jako operátor/programátor přímo u stroje, ale již máte dojem, že čas na dílně máte odpracovaný, takže byste se rád posunul na THP pozici do kanceláře? Máte zkušenost s psaním postupů pro CNC obrábění a s programováním pro CNC alespoň teoreticky? Pak neváhejte a zašlete nám Váš strukturovaný životopis s rozepsanými zkušenostmi z oblasti CNC obrábění a ucházejte se o pozici: TECHNOLOG - Z DÍLNY DO KANCELÁŘE

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Psaní postupů pro výrobu
  • Tvorba CNC programů pro obráběné díly
  • Upravování řezných podmínek, materiálová volba, určení měřidel, přípravků
  • Komunikace s kooperacemi a s výrobou
  • Spolupracuje na zvyšování efektivity výroby – návrhy na nové vybavení či změny procesů

Co požadujeme?

  • Výuční list nebo maturitu technického směru
  • Praxi v oblasti obrábění
  • Velmi dobrá orientace v materiálech, nářadí, nástrojích, řezných podmínkách apod.
  • Znalost CNC programování pro systémy Heidenhain, Sinumerik aj.
  • Zkušenost s CAD/CAM softwarem výhodou

Co nabízíme?

  • K fixní mzdě výraznou bonusovou složku
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravování ve firmě za cenu 20 Kč
  • Příspěvek na penzijní připojištění až 500 Kč.
  • Firemní program levných telefonních tarifů
  • Vítáme především kandidáty ze Šumperska a Olomoucka
  • Možnost výhodného ubytování pro uchazeče z jiných regionů