REFERENT ZÁKAZNICKÉHO SERVISU

Máte technické vzdělání a baví Vás komunikace s lidmi? Pokud ano a ještě k tomu ovládáte anglický či italský jazyk, je tato potzice pro brněnskou výrobní firmu působící v dřevozpracujícím průmyslu přesně pro Vás: REFERENT ZÁKAZNICKÉHO SERVISU (21 - 23 000,- Kč)

Pracovní náplň

  • komunikace se zákazníky a obchodními partnery
  • zpracování objednávek (vytvoření, zadání, dohled na plněním)
  • práce s náhradními díly (poradenství, ověřování dostupnosti, logistika, servisní technici)
  • komunikace napříč celou společností
  • reporting

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání technického směru
  • praxi s komunikací se zákazníky
  • anglický nebo italský jazyk na pokročilé úrovni
  • počítačovou gramotnost
  • řidičský průkaz sk. B
  • samostatnou a pohodovou osobnost

Co nabízíme?

  • možnost práce v moderních kancelářích v Brně
  • navýšení mzdy po zkušební době
  • příjemnou pracovní dobu (8-16:30)
  • služební telefon i pro soukromé účely
  • odborné zaškolení a zaučení
  • místo výkonu práce: Brno město