KONSTRUKTÉR / VÝVOJOVÝ INŽENÝR

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Moravskoslezský kraj

Máte znalost 3D konstrukčních programů a chcete se stát součástí významné společnosti v Moravskoslezském kraji? Pak hledáme právě Vás! Společnost se silným postavením na trhu, hledá do svého týmu kandidáta na pozici: KONSTRUKTÉR / VÝVOJOVÝ INŽENÝR

Pracovní náplň

  • Vývoj a konstrukce menších částí a celků
  • Spolupráce s elektrotechnickým oddělením společnosti
  • Tvorba příslušné dokumentace
  • Podpora při řešení možných výrobních problémů navržených konstrukčních celků
  • Reporting nadřízenému

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání strojírenského směru
  • Znalost softwaru SolidWorks nebo jiného 3D softwaru
  • Znalost MS Office
  • Aktivní přístup, kreativitu, spolehlivost
  • Znalost německého nebo anglického jazyka výhodou

Co nabízíme?

  • Možnost profesního i osobního rozvoje
  • Možnost práce v mezinárodním týmu
  • Jazykové kurzy v rámci pracovní doby
  • Pět týdnů dovolené
  • Motivující mzdové ohodnocení + roční prémie

  • Místo výkonu práce: okres Karviná

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.