VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR / VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

Neaktivní nabídka

20000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Moravskoslezský kraj

Získali jste znalosti v oblasti mechaniky? Baví Vás konstruování ve 3D programech? Pak je zde šance právě pro Vás! Silná mezinárodní společnost hledá vhodného kandidáta na pozici: VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR / VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

Pracovní náplň

  • Vývoj a konstrukce menších částí a celků
  • Tvorba příslušné dokumentace
  • Spolupráce s elektrotechnickým oddělením společnosti
  • Podpora při řešení možných výrobních problémů navržených konstrukčních celků
  • Reporting nadřízenému

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ strojního zaměření
  • Znalost softwaru SolidWorks nebo jiného 3D softwaru (CATIA, ProEngineer)
  • Schopnost orientace v technické dokumentaci
  • Kreativitu, preciznost, pečlivost
  • Znalost německého nebo anglického jazyka výhodou

Co nabízíme?

  • Možnost dalšího profesního rozvoje
  • Přístup k moderním technologiím
  • Jazykové kurzy v rámci pracovní doby
  • Pět týdnů dovolené
  • Motivující mzdové ohodnocení + roční prémie

  • Místo výkonu práce: Ostravsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.