PRODUKTOVÝ INŽENÝR

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Jste strojař s praxí ve výrobní společnosti? Baví Vás při práci komunikovat anglicky? Rád byste byl součástí přípravy výroby, koordinoval její průběh a byl hlavním článkem mezi oddělením vývoje a výroby? Pak neváhejte, pozice PRODUKTOVÝ INŽENÝR v okrese Břeclav čeká jen na Vás! Silná výrobní společnost s mezinárodní působností hledá nového kolegu na pozici: PRODUKTOVÝ INŽENÝR

Pracovní náplň

  • řešení neshod a technických problémů
  • spolupráce s výrobou, konstrukcí, kvalitou
  • podílení se na projektech a technických změnách
  • tvorba a modifikace technické dokumentace
  • řešení reklamací ze strany zákazníka

Co požadujeme?

  • technické vzdělání (VŠ výhodou)
  • praxi na obdobné pozici
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • znalost práce s CAD softwarem
  • orientaci v technické dokumentaci

Co nabízíme?

  • práci v moderním prostředí nadnárodní společnosti
  • dny dovolené navíc
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvky na stravování a dojíždění
  • finanční bonusy, odborné vzdělávání

  • místo výkonu práce: okres Břeclav