PRODUKTOVÝ SPECIALISTA - JUNIOR

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

Perfektní příležitost pro mladé ambiciózní absolventy! Nemáš praxi, ale nechceš dělat někde obchoďáka? Domluvíš se anglicky? Máš rád/a auta? Zašli nám životopis, máme pro tebe bomba příležitost pro nastartování kariéry! Česká společnost s dlouholetou tradicí na trhu hledá posilu týmu, co bude s mladým dynamickým oddělením táhnout za jeden provaz na pozici: PRODUKTOVÝ SPECIALISTA - JUNIOR (30-40.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • komunikace a vyjednávání s dodavateli
  • příprava nabídek, kalkulací a komunikace s obchodními zástupci a zákazníky
  • poradenství obchodním zástupcům a zákazníkům
  • výběr a uvádění novinek od svěřených dodavatelů, akční nabídky, vyhodnocování akcí
  • objednávky produktů, optimalizace skladových zásob

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ, ideálně průmyslového či strojního zaměření
  • anglický jazyk na středně pokročilé komunikativní úrovni
  • technické myšlení a inovativní myšlení
  • proaktivní přístup
  • "tah na branku" a týmovost
  • zájem o auta

Co nabízíme?

  • stabilní společnost s dobrým jménem na trhu
  • motivační složku v podobě 2-3 platů navíc
  • 13. plat
  • osobní automobil k soukromému využití, mobilní telefon, notebook
  • až 25 dnů dovolené dle odpracované doby u společnosti
  • jazykové kurzy
  • příspěvky na stravování
  • akce, teambuilding
  • přátelský kolektiv
  • termín nástupu: IHNED
  • místo výkonu práce: Praha-západ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.