ASISTENTKA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ

Neaktivní nabídka

19000 - 21000 Kč

Hledáte práci v oblasti administrativy? Chcete pracovat v nových moderních kancelářích? Hovoříte anglicky nebo italsky? Pak jste právě ta/ten, kterého hledáme! Společnost působící v oblasti dřevozpracujícího průmyslu právě hledá kandidáty na pozici ASISTENT/KA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ (19.-21.000,-Kč)

Pracovní náplň

  • denní komunikace s dodavateli z Itálie
  • koordinace přepravy zboží
  • vyřizování objednávek
  • správa dokumentů k jednotlivým obchodním případům
  • další administrativní úkoly svěřené nadřízenými
  • práce s interními informačními systémy

Co požadujeme?

  • pokročilou znalost anglického NEBO italského jazyka
  • středoškolské vzdělání
  • alespoň krátkou praxi v administrativě
  • znalost práce na PC, zkušenost s nějakým účetním softwarem výhodou
  • týmovost a dobré komunikační schopnosti
  • ochotu učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • zázemí moderních kanceláři
  • možnost využití znalosti anglického nebo italského jazyka
  • příjemný pracovní kolektiv
  • zaškolení
  • mobilní telefon k soukromým účelům
  • místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.