OBCHODNÍ ZÁSTUPCE CNC OBRÁBĚNÍ

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

Baví Vás obchodní činnost a zároveň jste rád pánem svého času? Máte technické vzdělání a zkušenosti s komunikací se zákazníky využívající obráběcí stroje? Pak je tato nabídka určena právě Vám!! Společnost zaměřující se na prodej nástrojů využívaných ve všeobecném strojírenství hledá posilu do svého obchodního týmu na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE CNC OBRÁBĚNÍ (od 30.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • práce formou home office (jednou za měsíc porady v sídle firmy)
  • starost o zákazníky ze svěřeného regionu
  • poradenství, návrhy technických řešení, provádění zkoušek u zákazníků
  • částečné získávání nových zákazníků
  • kooperace s prodejním i projektovým týmem (pomoc s projekty)
  • administrativa a reporting

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání technického směru
  • obchodnickou praxi a znalosti v oblasti obrábění
  • znalosti CNC obrábění a programování velkou výhodou
  • řidičský průkaz sk. B - aktivního řidiče
  • samostatnost, zodpovědnost, flexibilitu

Co nabízíme?

  • samostatnou a férově ohodnocenou práci
  • spravedlivý provizní systém
  • služební automobil i pro soukromé účely
  • mobilní telefon, notebook
  • příspěvky na stravování
  • odborná školení
  • místo výkonu práce: region karlovarský a ústecký