VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR

Neaktivní nabídka

25000 - 32000 Kč

Máte vzdělání technického směru a orientujete se výborně v technické dokumentaci? Ovládáte anglický jazyk a máte praxi v konstrukci? Umíte pracovat v CAD softwarech a hledáte práci na pozici VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR na Břeclavsku? Pak už nečekejte a zašlete mi Váš životopis! Mezinárodní společnost hledá kandidáta na pozici: VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR (25-38.000,- Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Úpravy výrobků a tvorba nových produktů
  • Tvorba 3D modelů a technické dokumentace
  • Vedení menších projektů
  • Spolupráce s vývojovým oddělením
  • Práce v softwaru CAD, výpočty
  • Kontrola a tvorba reportu

Co požadujeme?

  • VŠ technického zaměření
  • Praxi v oboru min. 1 rok
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni podmínkou
  • Znalost softwaru CAD
  • Technické myšlení, samostatnost

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Stabilní zaměstnání v moderním prostředí
  • Práci na zajímavých projektech
  • Příspěvek na dojíždění
  • Flexibilní pracovní doba
  • Jazykové a odborné vzdělávání
  • Místo výkonu práce: Břeclavsko