KONSTRUKTÉR/TECHNICKÝ REFERENT PRODEJE

Neaktivní nabídka

23000 - 27000 Kč

Rozumíte konstruování a máte SŠ/VŠ se zaměřením na strojírenství? Jste technicky zdatní, rádi vymýšlíte nová technická řešení, máte komunikativní angličtinu? Pak hledáme právě Vás! Úspěšná mezinárodní strojírenská společnost hledá do svého týmu nového kolegu nebo kolegyni na pozici: KONSTRUKTÉR/TECHNICKÝ REFERENT PRODEJE

Pracovní náplň

  • Příprava technické dokumentace pro klienty
  • Spolupráce na vývoji nových produktů
  • Aktualizace dokumentů na webových portálech
  • Spolupráce s konstrukčním oddělením

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Uživatelská znalost programů Pro Engineer, AutoCAD
  • Komunikativnost
  • Komunikativní angličtinu
  • Chuť učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • Práci v mezinárodní společnosti
  • Profesní a karierní růst
  • Nadstandartní balíček benefitů (flexibilní pracovní doba, závodní stravování, týden dovolené navíc, jazykové vzdělávání apod.)
  • Odborné zaškolení

  • Místo výkonu práce: Hodonínsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.