PROJEKTANT STAVEB - JUNIOR

22000 - 25000 Kč

Máte vystudovanou SŠ/VŠ stavební? Máte zkušenosti s programem AutoCAD? Chcete získat zkušenosti s projektováním a nastartovat svou kariéru projektanta ve stavebnictví? Pak pro Vás máme super příležitost! Stavební společnost sídlící v Praze hledá podporu do svého týmu na pozici: PROJEKTANT STAVEB - JUNIOR (22-25.000,- Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Super volba, toto je firma, která ti okoření život.

Pracovní náplň

  • Návrhové řešení bytových prostor
  • Kreslení návrhů v programu AutoCAD
  • Administrativní podpora projektantům
  • Komunikace se členy týmu a klienty
  • Precizní a samostatná práce

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ stavební (nejlépe pozemní stavby)
  • Znalost programu AutoCAD, REVIT - výhodou
  • Znalost programů Photoshop, SketchUp - výhodou
  • Znalost angličtiny - výhodou
  • Ochotu a chuť na sobě pracovat

Co nabízíme?

  • Možnost rozvíjet se v oboru projektování
  • Podílení se na velice lukrativních zakázkách
  • Příspěvek na stravování
  • Dostupnou lokalitu - přímo u metra
  • Přátelské prostředí
  • Nástup: ihned
  • Místo výkonu: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!