TZB PROJEKTANT

Neaktivní nabídka

32000 - 37000 Kč

TZB - víte velmi dobře, o čem je řeč? Máte zkušenosti s programem AutoCAD? Chcete dále rozvíjet své znalosti projektování ve stavebnictví? Pak pro Vás máme super příležitost! Projektová společnost sídlící v Praze hledá kolegu do svého týmu na pozici: TZB PROJEKTANT (32.000-37.000)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Návrhové řešení TZB
  • Převzetí zakázky a komunikace s klienty
  • Kreslení návrhů v programu AutoCAD a REVIT
  • Administrativa spojená s projekty
  • Komunikace se členy týmu a klienty
  • Precizní a samostatná práce

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ stavební
  • Znalost programu AutoCAD - podmínkou, REVIT - výhodou
  • Znalost angličtiny - výhodou
  • Schopnost reagovat na nečekané požadavky od klientů

Co nabízíme?

  • Účast na velmi prestižních projektech a zakázkách
  • Zdokonalení se v práci ve 3D programech
  • Příspěvek na stravování
  • Dostupnou lokalitu - přímo u metra
  • Přátelské prostředí
  • Nástup: ihned
  • Místo výkonu: Praha
  • Možnost spolupráce na IČO