VÝROBNÍ MISTR

Neaktivní nabídka

32000 - 35000 Kč

Vedení lidí, organizace jejich práce a následné hodnocení Vás baví a naplňuje? Technika je Vaše hobby a máte zkušenosti z výrobní společnosti? Nebojíte se zodpovědnosti za svěřený tým? Staňte se součástí strojírenské společnosti, která si váží svých zaměstnanců a zašlete mi svůj životopis! Nadnárodní společnost nyní rozšiřuje svůj tým a hledá posilu na pozici: VÝROBNÍ MISTR (32-35.000,-)

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za svěřené oddělení
  • Hodnocení práce podřízených pracovníků a organizace jejich činností
  • Kontrola dodržování technologických postupů
  • Zodpovědnost za efektivitu a výsledky oddělení
  • Navrhování nových metod práce

Co požadujeme?

  • SŠ technického směru
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Praxi na obdobné pozici
  • Orientaci v technické dokumentaci

Co nabízíme?

  • Týden dovolené na víc
  • Absolvování jazykových kurzů
  • Podnikové stravování
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Možnost kariérního růstu

  • Místo výkonu práce: Praha-východ