ELEKTROMONTÉR - JUNIOR

Neaktivní nabídka

20000 - 25000 Kč

Máte vzdělání zaměřené na elektro a platnou vyhlášku č. 50/78 Sb. min. § 5? Zajímají Vás práce v oblasti silnoproudu a nevadí Vám cestovat v rámci zaměstnání? Chtěli byste pracovat pro stabilní a významnou společnost? Zaujala Vás pozice ELEKTROMONTÉR – JUNIOR v Jihomoravském kraji? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis! Stabilní, významná společnost hledá právě kolegu/kolegyni na pozici: ELEKTROMONTÉR – JUNIOR (20 – 25.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Opravy, servis a montáže daných zařízení
  • Zkoušení a zapojování kabeláže
  • Cestování v rámci zakázek – ČR a SK
  • Spolupráce s týmovými kolegy
  • Práce s technickou dokumentací

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ elektrotechnického směru – nejlépe silnoproud
  • Platnou vyhlášku č. 50/78 Sb. min. § 5
  • Orientaci v elektrotechnické dokumentaci
  • Ochotu cestovat v rámci zakázek
  • Spolehlivost a fyzickou zdatnost

Co nabízíme?

  • Zajímavou a různorodou práci ve významné společnosti
  • Velmi zajímavé finanční bonusy
  • Příspěvky na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj + cestování po ČR a SK

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu electro@acjobs.cz.